Αρχική σελίδα Το σχολείο μας ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ

ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ &ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

2Ο 6/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

Αγαπητοί γονείς

Στα πλαίσια της κοινωνικής αλληλεγγύης και συνεισφοράς στους συνανθρώπους μας, η Διευθύντρια, ο Σύλλογος Διδασκόντων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αγίων Θεοδώρων και ο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός, σας καλούμε να συμμετάσχετε στην προσφορά ειδών πρώτης ανάγκης, όπως τρόφιμα, ρούχα, παπούτσια, κ.λ.π.                 ΟΧΙ ΧΡΗΜΑΤΑ.

Με ευαισθησία, αγάπη και σεβασμό στο συνάνθρωπό μας πιστεύουμε ότι θα σταθούμε αρωγοί σε όλες τις οικογένειες που έχουν ανάγκη.

Η κοινωνική αυτή δράση θα είναι διαρκής σε όλο το σχολικό έτος.

Οι προσφορές σας θα συγκεντρώνονται στο 2ο Δημοτικό Σχολείο και θα μοιράζονται στις οικογένειες σε συνεργασία πάντα με τον ΕΕΣ.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΕΕΣ                                                             Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                                                  ΧΑΛΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

??????????????????????????????????????????????..