Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΩΝ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Η Διεύθυνση Π. Ε. Κορινθίας συγχαίρει το 2ο Δημοτικό Σχολείο Αγίων Θεοδώρων για τη συμμετοχή και διάκρισή του στον 11ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Λογοτεχνίας «Σοφία Φίλντιση – Το δέντρο της Σοφίας». Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους μαθητές για τη δημιουργική συμμετοχή τους και την προσπάθεια μετάδοσης του μηνύματος της συμπερίληψης, διαφορετικότητας και αποδοχής και ένα ακόμα μεγαλύτερο στους διακριθέντες μαθητές για  το 1ο βραβείο στον εικαστικό διαγωνισμό (με τη μαθήτρια της Α΄ τάξης Κ. Ε.)  και το 3ο βραβείο στο γραπτό διαγωνισμό (με τη μαθήτρια της Δ΄ τάξης Χ. Θ.).

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π. Ε. ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ – ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ