Αρχική σελίδα Νέα - Ανακοινώσεις ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ                  Άγιοι Θεόδωροι 17-12-2015

Αγαπητοί γονείς,

Την Τρίτη 22/12/2015 θα δοθούν από τους εκπαιδευτικούς των τάξεων οι έλεγχοι προόδου Α ΄ Τριμήνου των μαθητών  του σχολείου μας.

Ώρα προσέλευσης των γονέων:

12:30 : Για τις Α΄ και Β΄ Τάξεις. Θα γίνει προφορική ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών.

13:15: Θα δοθούν από τους εκπαιδευτικούς των Γ΄, Δ΄, Ε΄, Στ΄ τάξεων οι έλεγχοι προόδου Α΄ Τριμήνου των μαθητών μας.

Σημαντική σημείωση:

Την Κυριακή 20/12/2015 και ώρα 12:00 ο Σύλλογος Γονέων θα προσφέρει στα παιδιά μας τη θεατρική παράσταση «Ο Καρκατζούλης και η Μυλωνού»!!! Στη συνέχεια θα ακολουθήσει χορός, τραγούδια και πολλές εκπλήξεις για τα παιδιά!!!

Τη Δευτέρα 21/12/2015 αμέσως μετά την πρωινή προσευχή θα γίνει εκκλησιασμός των μαθητών.

Την Τετάρτη 23/12/2015 στις 9:00 π.μ. θα γίνει από τις Α΄, Β΄ τάξεις και το τμήμα Ένταξης η γιορτή των Χριστουγέννων.

ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ