Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Περιβαντολογικές ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΓΥΡΟΣ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

2ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

2ος Ποδηλατικός Γύρος Αγίων Θεοδώρων

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αγίων Θεοδώρων, με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα για το Περιβάλλον στις 05/06/2016, διοργανώνει τον 2ο ποδηλατικό γύρο των Αγίων Θεοδώρων.

Σας καλούμε να λάβετε και εσείς μέρος,

την Κυριακή 05 Ιουνίου 2016 στις 10:00 π.μ.

Σημείο εκκίνησης, το 2ο Δημοτικό Σχολείο Αγίων Θεοδώρων.

Ευελπιστούμε η δράση αυτή, με τη συμμετοχή και τη συνεργασία όλων μας, να αποτελέσει ένα θεσμό για την πόλη μας μέσα από τον οποίο θα αναδειχθούν η αγάπη για το περιβάλλον, η αειφόρα ανάπτυξη και η περιβαλλοντικη ευαισθησία όλων μας, μικρών και μεγάλων.

Η συμμετοχή είναι ελεύθερη για όποιον το επιθυμεί μόνο που θα παρακαλούσαμε οι μικροί φίλοι μας να συνοδεύονται απαραιτήτως.

Πληροφορίες:                                                                                                Σταμούλη Γιώτα 6986489349

Λαγού Αγγελική 6932333682

Το ΔΣ του Συλλόγου