Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Αθλητικές Δίπλωμα 2ης Ολυμπιακής εβδομάδας 2022 ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ 2ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ

ΕΘΝΟΑ | Δίπλωμα 2ης Ολυμπιακής εβδομάδας 2022 ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΘΗΤΡΙΕΣ

ΤΟΥ 2ΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΓΙΩΝ ΘΕΟΔΩΡΩΝ |

"..Εκ μέρους του Προέδρου της ΕΘΝΟΑ κ. Γιώργου Αλικάκου σας ευχαριστούμε πολυ για τη συμμετοχή σας στη 2η Ολυμπιακή εβδομάδα σε τροχιά για το περιβάλλον και τον πλανήτη και σας επισυνάπτουμε το δίπλωμα συμμετοχής για τους μαθητές και τις μαθήτριες σας."

Σας περιμένουμε στην 3η Ολυμπιακή εβδομάδα την επόμενη χρονιά!

Τέλος θα χαρούμε πολυ να μας στείλετε, τις αθλητικές και κινητικές δράσεις που πραγματοποιήσατε στα σχολεία σας, στο πλαίσιο της 2ης Ολυμπιακής εβδομάδας.

Με εκτίμηση,

Ντενίζ Παναγοπούλου

Εθνική Ολυμπιακή Ακαδημία
Λεωφ. Δημητρίου Βικέλα 52
152 33 Χαλάνδρι, Αθήνα
Τηλ.: 210 68.78.912
Fax.: 210  68.78.731
E-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. " target="_blank"> Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.
URL: www.hoa.org.gr