Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Εκπαιδευτικές «Φωνολογικές και αρθρωτικές δυσκολίες σε μαθητές και μαθήτριες του Δημοτικού Σχολείου» Επιμορφωτική δράση

Διεξαγωγή εξ αποστάσεως ενδοσχολικής επιμορφωτικής δράσης

Η Διευθύντρια του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αγίων Θεοδώρων σας προσκαλεί την Τρίτη, 29 Μαρτίου 2022, και ώρα 17:30-19:30 σε εξ αποστάσεως επιμορφωτική δράση με θέμα:

«Φωνολογικές και αρθρωτικές δυσκολίες σε μαθητές και μαθήτριες του Δημοτικού Σχολείου».

Εισηγητής είναι ο κος Δεσποτάκης Γεώργιος, MEd , Λογοθεραπευτής

Η επιμορφωτική δράση απευθύνεται στους εκπαιδευτικούς όλων των ειδικοτήτων και στους γονείς και κηδεμόνες του σχολείου μας.

Η συμμετοχή είναι προαιρετική. Στους εκπαιδευτικούς θα δοθούν βεβαιώσεις συμμετοχής.

Η Διευθύντρια του σχολείου

Χαλούλου Παναγιώτα