ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Σύλλογο διδασκόντων

του 2ου Δημοτικού Σχολείου Αγίων Θεόδωρων

Αγαπητοί εκπαιδευτικοί και μαθητές,

Θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τη χαρά μας και τη βαθειά μας ευγνωμοσύνη για την συμβολή σας στην διαδικασία της συλλογής καπακιών για την αγορά αμαξιδίου για την μικρή μας κόρη. Η Ακυλίνα μας από το Σεπτέμβρη χάρη και στη δικής σας βοήθεια έχει το αναπηρικό αμαξίδιο της και μαζί μ? αυτό και την ανεξαρτησία της, πράγμα πολύ σημαντικό γι? αυτήν! Η πρωτοβουλία σας να μας στείλετε τις ευχές σας με τις όμορφες ζωγραφιές μας συγκίνησε και μας έδωσε δύναμη να συνεχίσουμε τον αγώνα μας. Ευχόμαστε να εξακολουθείτε να υποστηρίζετε τέτοιες προσπάθειες γιατί η αλληλεγγύη κάνει τον κόσμο μας ομορφότερο και φωτεινότερο.

Οι γονείς Στρατής και Μαρία Παπαγεωργίου

Τα αδέλφια της Γιάννης και Νικόλας